O Szkole

W Kreatywnej Szkole Językowej uczymy wszystkich sprawności językowych w sposób bezstresowy i atrakcyjny dla Kursantów. 

Staramy się rozbudzić dociekliwość i zaangażowanie uczniów, motywujemy do przejęcia inicjatywy, inspirujemy i dodajemy im pewności siebie. Kreatywna Szkoła Językowa nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi placówkami, gdzie nauczyciel oddziela się od kilkunastoosobowej grupy biurkiem, a zajęcia zdominowane są przez język polski.

Nauka języka w wymiarze kilku godzin w tygodniu ma sens jedynie w małych grupach, gdzie każdy słuchacz posiada możliwość wielokrotnego zabierania głosu i tym samym częstego ćwiczenia „żywego” języka. KSJ dysponuje nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz kilkudziesięcioma grami edukacyjnymi, by ułatwić dzieciom i młodzieży przyswajanie wiedzy przy wykorzystaniu środków bliskich młodemu pokoleniu. Od roku szkolnego 2019/2020 korzystamy z  dziennika elektronicznego Lang Lion, dzięki któremu mogą Państwo na bieżąco obserwować postępy dzieci.

Jak zalogować się do dziennika elektronicznego?

Ponadto, wnętrza szkoły zostały zaprojektowane tak, by zapewnić komfortowe warunki niekojarzące się ze szkolnym przymusem. Na najmłodszych czeka żywa, radosna kolorystyka a wakacyjne dodatki wprowadzają w atmosferę relaksu i przywodzą na myśl beztroski świat zabaw.

Kreatywna Szkoła Językowa

Jaroty ul. Stawigudzka 7 lok. K
10-687 Olsztyn

T: 530 894 177
M: biuro@kreatywnaszkolajezykowa.pl