Jak uczymy?

Jak wyglądają zajęcia dla maluchów?

Skaczemy, rzucamy piłką pluszową, bawimy się zabawkami, przybieramy najdziwniejsze role dzięki pacynkom, gramy w gry na tablicy interaktywnej, śpiewamy…

Gdzie tu miejsce na naukę? Wszędzie! Sprawdzone zabawy ruchowe i opracowane przez profesjonalistów gry edukacyjne ułatwiają poznawanie nowych wyrażeń i sprawiają, że dzieci uczą się języków niepostrzeżenie. Zabawa to najlepszy i zapewniający trwałą motywację sposób na poznawanie angielskiego. Dzieci nawet nie zauważą, jak stopniowo język ojczysty całkiem zniknie z zajęć. Kontekstowo znakomicie rozumieją wypowiedzi nauczyciela i podczas wakacyjnych wojaży zaskoczą Państwa łatwością odnalezienia się w obcojęzycznym kraju.

Jak wyglądają zajęcia dla starszych dzieci?

Dynamika i preferencje każdej grupy są inne – słuchowcy przyswajają wiedzę inaczej niż wzrokowcy, niektórzy lubią śpiewać lub poznawać świat za pomocą ruchu, innym więcej radości sprawia przygotowywanie projektów. Dobry nauczyciel potrafi dostrzec, jakim sposobem najskuteczniej zachęcić ucznia do nauki. Prezentuje nowy materiał tak, by przykuć uwagę, zaangażować i zmotywować. Tak komfortowe warunki do rozwoju umiejętności językowych możliwe są jedynie w małych grupach, gdzie słuchacz nie pozostaje anonimowy. Zindywidualizowane podejście wzmacnia pewność siebie dzieci i pozwala na przezwyciężenie niechęci do nauki.

Kreatywna Szkoła Językowa

Jaroty ul. Stawigudzka 7 lok. K
10-687 Olsztyn

T: 530 894 177
M: biuro@kreatywnaszkolajezykowa.pl

Dokąd zmierzasz?